Endokrinologie, diabetologie

MUDr. Martina Rosická, Ph.D.

 • Po  8,00 - 16,00
 • Út  8,00 - 14,30
 • St  8,00 - 16,00
 • Čt, Pá neordinuje
 • polední pauza 12,00 - 13,00
 • 7,30 - 8,30 dynamické testy

MUDr. Jan Krátký

 • Čt 16,30 - 18,30

MUDr. Ivan Raška, Ph.D.

 • Čt 16,30 - 19,00

Endokrinologie, Obezitologie

MUDr. Radka Jedličková

 • Po 8,00 - 16,00
 • Út 8,00 - 16,00
 • St 14,00 - 19,00
 • Čt 8,00 - 16,00
 • Pá 8,00 - 15,00
 • polední pauza 12,00 - 13,00

Ultrazvuk a cytologie

MUDr. Jan Jiskra, Ph.D.

 • Čt 13,00 - 19,00

Psychoterapie, psychologie

MUDr. Andrea Dutková

Mgr. Dana Rosická

 • externí spolupracovnice, objednání dle domluvy

Nutriční poradenství

Mgr. Jitka Laštovičková

 • St 14,00 - 19,00
 • Čt 8,00 - 12,00

Tel.: 222 532 432
Tel.:
+420 774 574 005
email: ordinace@endocare.cz

Jak se objednat? Napište nám!

Kde nás najdete?

První návštěva

Odkazy a dokumenty ke stažení

Odběrová místa

On-line formulář na recept

Internetové objednávání

Otázky a odpovědi

Termíny dovolených lékařů

Vážení pacienti,

dovolujeme si Vás upozornit na termíny dovolených lékařů naší ambulance - které najdete níže. Prosíme zajistěte si recepty na léky a odběr krve před plánovanou kontrolou včas.
Děkujeme a přejeme krásné léto.

Endocare tým

MUDr. Martina Rosická, Ph.D.: dovolená 4.7. - 29.7., 3.-11.9.

MUDr. Radka Jedličková: dovolená  24.7. - 3.8., 20.8. - 24.8. a 31.8.

Ve dnech 16.7 - 27.7. nebudou v ambulanci probíhat odběry krve s ohledem na dovolenou sestřičky.

Ve dnech 23. - 27.7. nás v akutních případech zastupuje MUDr. Ivana Kubrová - tel. 241 471 929, Za Jalovým dvorem 7a/1949, Praha 4 - Krč
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

UPOZORNĚNÍ

Vážení pacienti,

z kapacitních důvodů jsme nuceni omezit přijímání nových pacientů. Budeme přijímat pouze pacienty ze spádových oblastí Prahy 4 a to výhradně s doporučením praktického lékaře či specialisty, pacienty s akutními obtížemi, s těžkými formami endokrinních chorob a gravidní ženy.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE NA VYŠETŘENÍ NEMŮŽETE DOSTAVIT, ŽÁDÁME VÁS O DŮSLEDNÉ VČASNÉ OMLOUVÁNÍ SE Z TERMÍNU. UMOŽNÍTE TAK JINÝM PACIENTŮM, KTEŘÍ NA VYŠETŘENÍ ČEKAJÍ, ZÍSKAT TERMÍN DŘÍVE. DĚKUJEME, ŽE JSTE OHLEDUPLNÍ !!!

Kolegy lékaře žádáme, aby nám posílali výhradně pacienty s prokázanou endokrinopathií a nikoliv pacienty na preventivní vyšetření. V případě lehké asymptomatické odchylky v hladině TSH (TSH do 10mIU/l) prosíme o kontrolu s odstupem tří měsíců a teprve v případě opakované odchylky o odeslání pacienta k vyšetření.

Dále upozorňujeme pacienty, že z důvodu obrovského vytížení celé ordinace včetně sester nejsme schopni reagovat na všechny příchozí telefonní hovory a prosíme vás tímto o trpělivost. V případě, že se Vám nebude dařit spojit se s námi telefonicky, zanechte, prosím, vzkaz ve formě SMS (774 574 005) nebo e-mailu (ordinace@endocare.cz). Uveďte prosím svůj požadavek, plné jméno, první polovinu rodného čísla před lomítkem a v případě e-mailu také telefonní číslo. Budeme se snažit reagovat do 5 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Seminář hormonální jógové terapie

Nový termín semináře hormonální jógové terapie s lektorkou Lucií Matouškovou - 13. 10. 2018 od 9 do 16 hodin, více informací naleznete v sekci Akce.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Najdi sebe sama dle stylového klíče

Chcete se v sobě lépe zorientovat, zjistit, kdo vlastně jste, a ne kým byste měla být?
Proč vám některé věci jdou skvěle a jiné vůbec?
Proč jste jiná než maminka, sestra, kamarádka?
Stále se srovnáváte s okolím, snažíte se zapadnout a ono to nějak nejde...
Nejen na tyto otázky se pokusíme odpovědět na našem jednodenním semináři (připravujeme termín v září 2018) s názvem Najdi sama sebe dle stylového klíče, průvodkyní nám bude Ing. Hana Karbulková. 

Na semináři budete mít možnost prostřednictvím metody 8 stylových klíčů (OCTO CODES) najít sama sebe.
Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé, kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.
"Provedu Vás všemi 8 styly, přiblížím vám chování každého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení každému stylu sluší a ve kterém se cítí dobře. Protože cítit se dobře, dělat co nás baví a být šťastni, je přáním nás všech."
"Během své praxe jsem viděla mnoho žen, kterým poznání jejich stylu pomohlo k poznání sebe sama. Viděla jsem jejich rozzářené oči, když zjistily, že jsou správné a že se nemusí trápit kvůli něčemu, co je vlastně jejich přirozenost. Stejně tak poznání mého stylu pomohlo mně - pochopila jsem sebe, proč to tak mám.
A co je úžasné - pochopila jsem své rodiče, prarodiče, sourozence, děti, přátele a ohromně mi to usnadňuje komunikaci s lidmi.
Těším se na objevování vašich "klíčů..." Hanka Karbulková

Máte-li zájem o seminář, pište prosím na email daniela.boumova@endocare.cz
Cena: 1.000,- Kč
Po potvrzení vaší přihlášky (počet účastníků je omezen na 20) zaplaťte, prosím, kurzovné na účet 233607006/0300, do zprávy pro příjemce uveďte: "seminář Najdi sebe sama".
Termín konání - připravujeme, září 2018
Místo konání - Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2 - Vinohrady
www.prostor8.cz

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nově je ambulance Endocare akreditovaným pracovištěm Ministerstva zdravotnictví ČR pro specializační vzdělávání v oboru Endokrinologie a diabetologie. 

Akreditace pro specializační vzdělávání (992,7 KB)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Endokrinologie

V přátelském a moderně vybaveném prostředí vyšetřujeme a pečujeme o

 • poruchy funkce štítné žlázy u dospělých, u těhotných žen a žen přejících si otěhotnět, vč. sonografie a cytologické diagnostiky uzlů štítné žlázy na moderním ultrazvukovém přístroji
 • nemocné s osteoporózou a poruchami kalcium-fosfátového metabolismu, poruchy funkce příštitných tělísek
 • pacientky s  poruchou menstruačního cyklu
 • onemocnění hypofýzy
 • poruchy funkce nadledvin (Cushingův syndrom, sekundární arteriální hypertenze, zvýšené ochlupení, padání vlasů, akné atd.)
 • transexualismus ve spolupráci se sexuology
 • problém nadměrného pocení, padání vlasů, akné
 • provádíme preventivní vyšetření štítné žlázy na vlastní žádost

-----------------------------------------------------------------------------

Obezitologie

Rádi uvítáme všechny, kteří se snaží zhubnout a neví si  tím rady. Naším cílem je komplexní přístup k terapii obezity se snahou o porozumění faktorům, které vedou k nadváze a komplikují hubnutí, jejich odstranění a následná péče zahrnující nutriční poradenství, edukaci pohybové aktivity, psychologickou podporu, farmakologickou léčbu nebo zajištění bariatrického zákroku v případě indikace. Více zde.

------------------------------------------------------------------------------------

Psychologie, psychoterapie

Nejen pro pacienty s poruchou příjmu potravy, ale i v případě jiných problémů vyžadujících psychologickou či psychoteraputickou podporu jsme navázali (zatím externí) spolupráci s pracovištěm psychologie a psychiatrie.

-----------------------------------------------------------------------------------

Nutriční terapeut

Nejen pro pacienty s nadváhou a obezitou, ale i pro ty, kteří trpí zažívacími obtížemi, zvýšenou hladinou cholesterolu, dnou, alergiemi, celiakií a dalšími chorobami vyžadující změnu dietních zvyklostí.

-----------------------------------------------------------------------------------

Programy primární prevence

Nabízíme nejen možnost preventivního vyšetření štítné žlázy, ale i komplexní preventivní vyšetření se zhodnocením rizik srdečně-cévních a nádorových onemocnění s návrhem dietních a režimových opatření, jejichž cílem je udržení zdraví.

Na vaši návštěvu se těší tým společnosti ENDOCARE.

Jsme smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven: VZP, OZP, VOZP, ZPMV, Česká průmyslová ZP, ZP Škoda, Revírní bratrská pokladna

Je Vaše váha ještě v normě?

BMI 18,5-25:    normální hmotnost

BMI 25,1-29,9: nadváha

BMI > 30:         obezita


Výpočet BMI

Zadejte vaši hmotnost kg
Zadejte vaši výšku cm
Vaš BMI