Endokrinologie, diabetologie

MUDr. Martina Rosická, Ph.D.

 • Po  8,00 - 16,00
 • Út  8,00 - 14,30
 • St  8,00 - 16,00
 • Čt, Pá neordinuje
 • polední pauza 12,00 - 13,00
 • 7,30 - 8,30 dynamické testy

MUDr. Jan Krátký

 • Čt 16,30 - 18,30

MUDr. Ivan Raška, Ph.D.

 • Čt 16,30 - 19,00

Endokrinologie, Obezitologie

MUDr. Radka Jedličková

 • Po 8,00 - 16,00
 • Út 8,00 - 16,00
 • St 14,00 - 19,00
 • Čt 8,00 - 16,00
 • Pá 8,00 - 15,00
 • polední pauza 12,00 - 13,00

Ultrazvuk a cytologie

MUDr. Jan Jiskra, Ph.D.

 • Čt 13,00 - 19,00

Psychoterapie, psychologie

MUDr. Andrea Dutková

Mgr. Dana Rosická

 • externí spolupracovnice, objednání dle domluvy

Nutriční poradenství

Mgr. Jitka Laštovičková

 • St 14,00 - 19,00
 • Čt 8,00 - 12,00

Tel.: 222 532 432
Tel.:
+420 774 574 005
email: ordinace@endocare.cz

Jak se objednat? Napište nám!

Kde nás najdete?

První návštěva

Odkazy a dokumenty ke stažení

Odběrová místa

On-line formulář na recept

Internetové objednávání

Otázky a odpovědi

UPOZORNĚNÍ

V souvislosti s květnovými státními svátky bude ordinace ve dnech 30. 4. - 1. 5. a 7. 5. - 8. 5. uzavřena, nebudou probíhat odběry krve. 
Zajistěte si prosím recepty na léky a odběry krve před plánovanými kontrolami včas. 

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné májové dny.
Tým Endocare

_______________________________________________________________________________________________________________________

Hormonální jógová terapie 

Přijďte si zacvičit a naučit se sestavu hormonální jógové terapie spolu s lektorkou Lucií Matouškovou.

Termíny: 12. května 2018 od 9 do 17 hodin
Endocare, Třeboňská 530/4, Praha 4
Počet míst je omezen - pro zajištění účasti kontaktujte lektorku na emailu info@jogalucie.cz, tel. 776 622 909
Cena: 2.500 ,- Kč (materiály zahrnuty v ceně)

Více informací o hormonální jógové terapii a lektorce Lucii Matouškové najdete v sekci "Akce".

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Najdi sebe sama dle stylového klíče

Chcete se v sobě lépe zorientovat, zjistit, kdo vlastně jste, a ne kým byste měla být?
Proč vám některé věci jdou skvěle a jiné vůbec?
Proč jste jiná než maminka, sestra, kamarádka?
Stále se srovnáváte s okolím, snažíte se zapadnout a ono to nějak nejde...

Nejen na tyto otázky se pokusíme odpovědět na našem jednodenním semináři 24. února 2018 s názvem Najdi sama sebe dle stylového klíče, průvodkyní nám bude Ing. Hana Karbulková. 

Na semináři budete mít možnost prostřednictvím metody 8 stylových klíčů (OCTO CODES) najít sama sebe.
Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé, kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.
"Provedu Vás všemi 8 styly, přiblížím vám chování každého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení každému stylu sluší a ve kterém se cítí dobře. Protože cítit se dobře, dělat co nás baví a být šťastni, je přáním nás všech."
"Během své praxe jsem viděla mnoho žen, kterým poznání jejich stylu pomohlo k poznání sebe sama. Viděla jsem jejich rozzářené oči, když zjistily, že jsou správné a že se nemusí trápit kvůli něčemu, co je vlastně jejich přirozenost. Stejně tak poznání mého stylu pomohlo mně - pochopila jsem sebe, proč to tak mám.
A co je úžasné - pochopila jsem své rodiče, prarodiče, sourozence, děti, přátele a ohromně mi to usnadňuje komunikaci s lidmi.
Těším se na objevování vašich "klíčů..." Hanka Karbulková

Máte-li zájem se na seminář přihlásit, pište prosím na email daniela.boumova@endocare.cz
Cena: 1.000,- Kč
Po potvrzení vaší přihlášky (počet účastníků je omezen na 20) zaplaťte, prosím, kurzovné na účet 233607006/0300, do zprávy pro příjemce uveďte: "seminář Najdi sebe sama".
Termín konání - 20. 5. 2018 od 10 do 15 hodin
Místo konání - Prostor 8, Šmilovského 8, Praha 2 - Vinohrady
www.prostor8.cz

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nově je ambulance Endocare akreditovaným pracovištěm Ministerstva zdravotnictví ČR pro specializační vzdělávání v oboru Endokrinologie a diabetologie. 

Akreditace pro specializační vzdělávání (992,7 KB)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vážení pacienti,

z kapacitních důvodů jsme nuceni omezit přijímání nových pacientů. Budeme přijímat pouze pacienty ze spádových oblastí Prahy 4 a to výhradně s doporučením praktického lékaře či specialisty, pacienty s akutními obtížemi, s těžkými formami endokrinních chorob a gravidní ženy.

V PŘÍPADĚ, ŽE SE NA VYŠETŘENÍ NEMŮŽETE DOSTAVIT, ŽÁDÁME VÁS O DŮSLEDNÉ VČASNÉ OMLOUVÁNÍ SE Z TERMÍNU. UMOŽNÍTE TAK JINÝM PACIENTŮM, KTEŘÍ NA VYŠETŘENÍ ČEKAJÍ, ZÍSKAT TERMÍN DŘÍVE. DĚKUJEME, ŽE JSTE OHLEDUPLNÍ !!!

Kolegy lékaře žádáme, aby nám posílali výhradně pacienty s prokázanou endokrinopathií a nikoliv pacienty na preventivní vyšetření. V případě lehké asymptomatické odchylky v hladině TSH (TSH do 10mIU/l) prosíme o kontrolu s odstupem tří měsíců a teprve v případě opakované odchylky o odeslání pacienta k vyšetření.

Dále upozorňujeme pacienty, že z důvodu obrovského vytížení celé ordinace včetně sester nejsme schopni reagovat na všechny příchozí telefonní hovory a prosíme vás tímto o trpělivost. V případě, že se Vám nebude dařit spojit se s námi telefonicky, zanechte, prosím, vzkaz ve formě SMS (774 574 005) nebo e-mailu (ordinace@endocare.cz). Uveďte prosím svůj požadavek, plné jméno, první polovinu rodného čísla před lomítkem a v případě e-mailu také telefonní číslo. Budeme se snažit reagovat do 5 pracovních dnů.

Děkujeme za pochopení.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

eVito - telemedicína - medicína budoucnosti

Rádi byste snížili svou hmotnost a máte pocit, že na to nemáte dostatečně pevnou vůli? Potřebujete, aby nad vámi stále někdo bděl? Právě pro vás je tady eVito. eVito systém aktivního zdraví je telemedicínská služba zaměřena na léčbu a prevenci civilizačních chorob (obezita, cukrovka, vysoký krevní tlak). Klíčovou částí eVito systému je účet uživatele v online portálu, do kterého jsou bezdrátově přenášena data z lékařských i sportovních zařízení (krokoměr, inteligentní váha, tlakoměr, glukometr, zařízení Garmin). Přenesené či manuálně zadané zdravotní a tělesné parametry eVito sdružuje a vyhodnocuje v souvislostech, upozorní na zdravotní rizika, umožňuje sledovat jídelníček a energetickou bilanci, stav těla a pohybovou aktivitu. Svá data můžete online sdílet s lékařem či nutričním terapeutem. eVito je skvělým nástrojem motivace k aktivnímu a zdravějšímu životu. Více informací v ordinaci nebo emailem na martina.rosicka@endocare.cz.

NOVĚ SI U NÁS MŮŽETE ZAŘÍZENÍ VČETNĚ ÚČTU eVito Medical ZAPŮJČIT A VYZKOUŠET!!! VÍCE NA ordinace@endocare.cz.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Endokrinologie

V přátelském a moderně vybaveném prostředí vyšetřujeme a pečujeme o

 • poruchy funkce štítné žlázy u dětí a dospělých, u těhotných žen a žen přejících si otěhotnět, vč. sonografie a cytologické diagnostiky uzlů štítné žlázy na moderním ultrazvukovém přístroji
 • nemocné s osteoporózou a poruchami kalcium-fosfátového metabolismu, poruchy funkce příštitných tělísek
 • pacientky s  poruchou menstruačního cyklu
 • onemocnění hypofýzy
 • poruchy funkce nadledvin (Cushingův syndrom, sekundární arteriální hypertenze, zvýšené ochlupení, padání vlasů, akné atd.)
 • transexualismus ve spolupráci se sexuology
 • problém nadměrného pocení, padání vlasů, akné
 • provádíme preventivní vyšetření štítné žlázy na vlastní žádost

-----------------------------------------------------------------------------

Obezitologie

Rádi uvítáme všechny, kteří se snaží zhubnout a neví si  tím rady. Naším cílem je komplexní přístup k terapii obezity se snahou o porozumění faktorům, které vedou k nadváze a komplikují hubnutí, jejich odstranění a následná péče zahrnující nutriční poradenství, edukaci pohybové aktivity, psychologickou podporu, farmakologickou léčbu nebo zajištění bariatrického zákroku v případě indikace. Více zde.

------------------------------------------------------------------------------------

Psychologie, psychoterapie

Nejen pro pacienty s poruchou příjmu potravy, ale i v případě jiných problémů vyžadujících psychologickou či psychoteraputickou podporu jsme navázali (zatím externí) spolupráci s pracovištěm psychologie a psychiatrie.

-----------------------------------------------------------------------------------

Nutriční terapeut

Nejen pro pacienty s nadváhou a obezitou, ale i pro ty, kteří trpí zažívacími obtížemi, zvýšenou hladinou cholesterolu, dnou, alergiemi, celiakií a dalšími chorobami vyžadující změnu dietních zvyklostí.

-----------------------------------------------------------------------------------

Programy primární prevence

Nabízíme nejen možnost preventivního vyšetření štítné žlázy, ale i komplexní preventivní vyšetření se zhodnocením rizik srdečně-cévních a nádorových onemocnění s návrhem dietních a režimových opatření, jejichž cílem je udržení zdraví.

Na vaši návštěvu se těší tým společnosti ENDOCARE.

Jsme smluvními partnery všech zdravotních pojišťoven: VZP, OZP, VOZP, ZPMV, Česká průmyslová ZP, ZP Škoda, Revírní bratrská pokladna

Je Vaše váha ještě v normě?

BMI 18,5-25:    normální hmotnost

BMI 25,1-29,9: nadváha

BMI > 30:         obezita


Výpočet BMI

Zadejte vaši hmotnost kg
Zadejte vaši výšku cm
Vaš BMI